O nas

 Witamy na stronie internetowej sklepu WĘDKARSKI ODLOT.


Jednocześnie pragniemy zaznaczyć,że znajduje się tutaj tylko niewielka część oferty,którą posiadamy.Pełna gama towarów jest dostępna na sklepie stacjonarnym lub na zamówienie.Oczywiście sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę internetową,a jeśli w tej chwili nie znaleźli Państwo interesującego was produktu to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:


501-86-86-99 lub 61 649-64-66

 

Firma Darkonit istnieje od 1997 roku. Od tego czasu sukcesywnie poszerzamy asortyment artykułów wędkarskich, by zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów - zapalonych wędkarzy. Sprzedajemy sprzęt wędkarski wiodących producentów, udzielamy gwarancji, służymy również fachową poradą i zapewniamy miłą obsługę.

 

 

W naszym sklepie wędkarskim oferujemy wędki i kołowrotki spinningowe, karpiowe, muchowe, sumowe, morskie i in. U nas otrzymacie najwyższej jakości żyłki, plecionki
czy wędziska z solidnymi uchwytami do zamocowania kołowrotka. Zapewniamy także stojaki i podpórki, podbieraki oraz siatki.

 


Z nami zaopatrzysz się w przynęty naturalne i sztuczne, twarde i miękkie, spławiki, haczyki, główki jigowe oraz kotwice.

W sklepie Darkonit oferujemy także możliwość zakupu odzieży wędkarskiej:

  • kamizelek wędkarskich;
  • kombinezonów przeciwdeszczowych;
  • bielizny termicznej;
  • polarów, T-shirtów, spodni;
  • rękawic, czapek;
  • obuwia.

Przez cały rok mamy również w sprzedaży żywe karasie!

Przygotowaliśmy ofertę na miarę Waszego zapotrzebowania. Dysponujemy artykułami rozmaitych typów, modeli, rozmiarów. Nasz wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiedni sprzęt także dla amatorów wędkowania.